Allenjoy fotografie fundal Alb lemn foto pentru nunti informații personalizate foto pentru o sedinta foto

Produs nou

In stoc

1 Produse

RON71.32

Etichete: nunta qipao, vas de lemn model producatori, cuier din lemn, Nunta ieftine qipao, Din lemn de înaltă Calitate model de navă producatori, China lemn cuier Furnizori.

Allenjoy magazin este un profesionist de fotografie fundal producător de fundal Noastre este orientată în primul rând la nou-nascuti, copii, adulti, vacanțe și zile de naștere, nunți, etc. *De înaltă calitate *preț ieftin *servicii de calitate *logistică rapid. Vă rugăm să cred că suntem profesional de fundal producători. Dacă aveți orice întrebări, vă rugăm să ne contactați . Poliester Dacă fundalul este murdar,puteți să-l arunci în mașina de spălat.Gros,durabil,luminoase de culoare,nici o cusătură.Poate fi folosit de mai multe ori,potrivite pentru Fotografi si Studiouri Foto. Este alegerea preferată pentru fotografi. Subțire-Vinil Subțire (de asemenea, durabil),moale,ușor,Ușor de Ori & Carry,mai ieftin și lumină decât o pânză de Poliester,dar este încă tearproof,de aceea este potrivit pentru utilizarea O singură dată(petrecere),familia fotografi Notă: aceeași imagine în diferite monitoare va arăta diferite efecte de culoare. În același timp,pentru că al nostru material de fundal sau imagini de cerneală în diferite loturi,fundal atunci când tipărite va fi foarte mică diferență. Deci, dacă nu puteți accepta,vă rugăm să cumpere cu prudență. Servicii suplimentare,vă Rugăm să ne contactați 1.Adaugă top/bottom buzunar sau gaura 2.Laminate trimiterea de fundal 3.Pot fi personalizate la orice dimensiune 4.Fundal poate fi personalizat model,adăugați fotografii,modifica culoarea/stilul 5.Picătură de transport maritim 6.Deosebit de accelerate,Prelucrate comanda in termen de 24-48 de ore și a fost expediat. Q: Cum pot să-ți trimit design?(cum pot personaliza)? A: Ce dimensiune vrei? Puteți trimite personaliza informațiile de aici. Designerul nostru va face de redare pentru tine, atunci I se va trimite de redare pentru a confirma. Dacă totul este corect, puteti comanda acest produs direct . Q: Pot materialul de vinil fi spălate? cum pentru a elimina cutele? O: Ea nu pot fi spălate, și puteți utiliza fierul de călcat în spate de fundal cu temperatură scăzută pentru a elimina sau reduce cutele, dar te rog, nu călcat în partea din față de fundal sau lasa fundal atingeți de apă, pentru că va distruge pe fundal. Q: Cum pot personaliza fundal nu la vanzare? A: puteți trimite imagini sau idei și dimensiunea dorită a noastră de servicii pentru clienți, și designerii noștri vor încerca să-și proiecta o astfel de fundal pentru tine. Q: Pot imprima propria mea imagine sau design? O: Ne poate ajuta să imprimați o imagine proprie. Aveți nevoie pentru a oferi de înaltă calitate de imprimare de fișiere pentru noi.Rezoluție de cel puțin 300 dpi. Puteți trimite imaginea și alte personaliza informații la adresa de E-mail:sean(la)globalego.cn Q: Este produs din hârtie sau material textil? Cât de multe tipuri de material ai? Un: Nostru fundalul este facut pentru tesatura.Acum avem 3 tipuri de materiale: subțire de vinil, poliester și mai gros oxford. Q: de Buna ziua, vreau ? oamenii să ia fotografie împreună și nu știu cum de a alege dimensiunea? A: Bună ziua, prietene, Dacă vrei 1-3 persoane împreună, vă sugerez să alegeți latime 180cm,250cm,300cm fundal, dacă doriți 4-6 persoane împreună, vă sugerez să alegeți 330cm-450 cm.

Greutate Pachet 0.7kg (1.54lb.)
Tip De Unitate bucata
Dimensiunea Pachetului 20cm x 15cm x 3cm (7.87in x 5.91in x 1.18in)
Poliester Caracteristică spălat,călcat,fără cute,de culoare mai mult chiar,în aer liber,profesionist
keyword2 vinil fundaluri,Oxford pânză
Pachet Da
De Aprovizionare Mai mult de 5 Bucati=reduceri+transport rapid gratuit
Dimensiune (mm)
Stil Scenic
personalizat Fundal Personalizat
Vinil Caracteristică nu se poate spăla de călcat,fata de jos pentru a reduce cutele,de interior,ieftin
Tip Spray De Vopsit
Material Subțire de vinil
Transport Pachetul sau laminate
Nume De Brand Allenjoy
Numărul De Model yanyang-1252
Keyword1 fotografie de studio, fotografie de fundal
Aplica nunta fundal. copil nou-născut, copii și copii

Produse similare

5 Recenzii

ASHANKS Pro Studio de Fotografie Foto Fundaluri Cadru de Sprijin de Fundal Sistem de 2M X 2,4 M Standuri Pentru sedinta Foto + Geanta Acest lucru de Înaltă calitate de fundal fotografie stand este prefectul articol pentru fotografie profesionala de Studio utilizate. Modalitate ușoară de a configura pentru fundal

RON142.19
2 Recenzii

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!! CustomTye-Mor de Muselină nunta fundaluri fotografie,pânză de bumbac pentru fotografie fundaluri pentru studio foto de crăciun de familie F188 Caracteristică: Fabricat din durabil muselină

RON297.73
0 Recenzii

Vă rugăm să rețineți: cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft/3M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți. Datorită ecranului și de iluminat sunt diferite, culoarea reală poate varia ușor. Atunci când face fotografii(împușcături),

RON24.63
0 Recenzii

Despre noi Suntem un profesionist de fotografie fundal producător, avem propria noastră fabrică și echipa de profesionisti. Nostru fundaluri sunt vizate în principal la nou-născuți, copii, adulți, sarbatori, aniversari, nunti, etc. Designerii nostri pot proiecta o varietate de decoruri în funcție

RON64.29
0 Recenzii

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător. Noastre în principal fundaluri pentru nou-Nascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente. Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente

RON25.71
4 Recenzii

Despre brand-ul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști. Trecutul nostru este orientată în primul rând la nou-nascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc. Designerii nostri pot proiecta o varietate de medii în funcție

RON80.00
0 Recenzii

NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine. FOARTE IMPORTANT: lățimea și înălțimea de perete sunt la fel. Peretele este un pătrat. Dimensiunea etaj = înălțime totală - perete înălțimea(lățimea) De exemplu,

RON32.10
1 Recenzii

OBSERVAȚIE: Ne-am schimbat în Străinătate depozit, clienții noștri din UE pot comanda produsul de la UE depozit(Inclusiv Franța, Italia, Spania și Germania), toate pachetele vor fi expediate în termen de 1-3 zile lucrătoare dacă nu este nici o problema, dar de urmărire va fi amânată din cauza jet lag, vă rugăm să

RON803.54
0 Recenzii

Marca Kate În vederea unei mai bune pentru a satisface nevoile pieței, Kate compania au găsit microfibră material(bumbac).Mereu vom înțelege nevoile clienților și de a face cele mai bune de fundal pânză. Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa

RON68.38
0 Recenzii

Despre brand-ul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști. Trecutul nostru este orientată în primul rând la nou-nascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc. Designerii nostri pot proiecta o varietate de medii în funcție

RON41.79
0 Recenzii

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!! 10ft x20ft Pictate manual muselină fondul K3512, flori de fundal fotografie,nunta de fundal, fotografie, fundaluri pitoresc Caracteristică : 1,Dimensiune: 10ft x 20ft/ 3m x 6m ( fundal

RON311.15
4 Recenzii

Cald Sfat: atunci Când vă cumpărați acest produs,vă rugăm să lăsați-mi un mesaj si spune-ne care numărul pe care doriți să cumpere,Dacă nu lăsați un mesaj,te contactez, nu raspunde la mine,voi trimite default DM-095 cu prima imagine de culoare . Pentru fiecare monitor de calculator de culoare condiție,este posibil

RON184.82
8 Recenzii

Despre brand-ul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști. Trecutul nostru este orientată în primul rând la nou-nascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc. Designerii nostri pot proiecta o varietate de medii în funcție

RON33.75