5X7FT Kate Basm pentru Copii Fotografie de Fundal Fotografie Fundal de Vis Magic Forest Fundaluri pentru Studio Foto Castelul

Produs nou

In stoc

1 Produse

RON144.60

Etichete: fond forestier, copiii de fundal fotografie, fundaluri foto studio, Ieftine fond forestier, Copii de înaltă Calitate de fundal fotografie, China fundaluri pentru studio foto Furnizori.

Display fizic

Vă rog să observați: în Primul rând: 1.Toate produsele noastre sunt imprimate cu microfibra (pânză groasă de bumbac)(lavabil,fara riduri,reutilizare). 2,Această dimensiune este o singură bucată,este fără sudură. 3.Veți primi doar fundalul fără stand. 4.Toate fundalurile va fi trimis de pliat, pentru că material mai gros, fără riduri profunde problema. 5.Aceste trei dimensiuni (adecvate pentru copii,copil,nou-născut,),Dacă ai nevoie de alte dimensiuni,nu ezitați să contactați cu mine. A doua: Există unele sugestii pentru tine înainte de a utiliza acest context: 1,care urmează să fie îndoite de transport, vor exista unele riduri superficiale pe fundal, puteți fier pentru a le netezi departe cu ușurință. 2,Acest context poate fi, de asemenea, spălate sub temperatura rece. spălat, de asemenea, poate elimina ridurile. 3,Ori până când nu o folosiți.

Greutate Pachet 1.2kg (2.65lb.)
Dimensiunea Pachetului 25cm x 20cm x 5cm (9.84in x 7.87in x 1.97in)
Tip De Unitate bucata
Utilizarea Fotografia digitală Fundal pentru Nunta
folosi, de asemenea, Fundal Fotografii ,Fundaluri pentru Studio Foto
Pachet Da
Numărul De Model ZJ-HJ03508
Material Microfibra
Pentru copii,nunta,copii,copil,nou-născut,ziua de nastere
Dimensiune (mm) De două mii de
Tip Spray De Vopsit
Stil Nou-Născut Fundal Fotografie Podea Din Lemn,Nunta Tesatura Fundaluri
Nume De Brand kate
Keyword1 copil de dus fundal,copii, fotografie de studio fundal
de asemenea, pentru Fundal, Fotografie De Fundal Din Lemn Vintage
Cuvinte cheie Fundal Fotografie,Fotografie De Studio Fundal,Fundal Fantezie

Produse similare

1 Recenzii

Allenjoy magazin este un profesionist de fotografie fundal producător de fundal Noastre este orientată în primul rând la nou-nascuti, copii, adulti, vacanțe și zile de naștere, nunți, etc. *De înaltă calitate *preț ieftin *servicii de calitate *logistică rapid. Vă rugăm să cred că suntem profesional de fundal producători.

RON38.49
1 Recenzii

Despre brand-ul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști. Trecutul nostru este orientată în primul rând la nou-nascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc. Designerii nostri pot proiecta o varietate de medii în funcție

RON38.49
0 Recenzii

u Despre brand-ul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști. Trecutul nostru este orientată în primul rând la nou-nascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc. Designerii nostri pot proiecta o varietate de medii

RON66.50
2 Recenzii

Produse Conexe: Caietul de sarcini: Material: Poly-pânză(de vinil, pânză 100% poliester) Material Greutate:110GSM Tipul:Imprimate fundal Dimensiuni: 3x5ft(60x150cm 5x7ft(150x220cm) 6x9ft(180x270cm) 6x12ft(180x360cm) Caracteristici: -Lumina-absorbant,

RON34.43
1 Recenzii

Despre brand-ul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști. Trecutul nostru este orientată în primul rând la nou-nascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc. Designerii nostri pot proiecta o varietate de medii în funcție

RON39.17
0 Recenzii

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător. Noastre în principal fundaluri pentru nou-Nascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente. Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente

RON25.71
4 Recenzii

Despre brand-ul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști. Trecutul nostru este orientată în primul rând la nou-nascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc. Designerii nostri pot proiecta o varietate de medii în funcție

RON80.00
3 Recenzii

Despre brand-ul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști. Produsele noastre sunt vizate în principal la nou-născuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc. Putem în funcție de cererea fiecărui client să-design unic

RON62.64
1 Recenzii

Despre brand-ul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști. Produsele noastre sunt vizate în principal la nou-născuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc. Putem în funcție de cererea fiecărui client să-design unic

RON38.49
1 Recenzii

Produse Conexe: Caietul de sarcini: Material: Poly-pânză(de vinil, pânză 100% poliester) Material Greutate:110GSM Tipul:Imprimate fundal Dimensiuni: 3x5ft(90x150cm) 5x7ft(150x220cm) 5x10ft(150x300cm) 6x9ft(180x270cm) 6x12ft(180x360cm) Caracteristici: -Lumina-absorbant,

RON34.43
1 Recenzii

Oferim discount pentru cantitate mare. Bine ati venit la contact cu noi! Folosind o serie de high-tech digital de producție echipamente făcut cu atenție imaginile digitale cu jet de cerneală imagini, imaginea este clară, realistă, potrivit pentru camere digitale, digital de fundal cu o culoare strălucitoare, bogat

RON24.07
4 Recenzii

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!! Livrare gratuita Gri Muselină Fondul 100% Bumbac pentru Fotografie Fun,nunta pânză Solidă Fundal de fundal,personalizate dimensiune,culoare Noastre muselină medii veni în diferite combinații

RON160.31
3 Recenzii

Profilul produsului: Material: vinil și Oxford pânză tip: digital printing Caracteristici: Subțiri, ușoare și portabile,unwashble, Lumina absorbant , Non-reflectorizante , de buzunar,fără sudură, scris la calculator pentru realism Pentru: nunta, adulți, copii, petrecere de vacanță, comerciale,

RON60.19
1 Recenzii

Produse Conexe: Caietul de sarcini: Material: Poly-pânză(de vinil, pânză 100% poliester) Material Greutate:110GSM Tipul:Imprimate fundal Dimensiuni: 3x5ft(90x150cm) 5x7ft(150x220cm) 6x12ft(180x360cm) Caracteristici: -Lumina-absorbant, Non-reflectivePrinted -Greutate

RON31.78